بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای درشرق تهران مرکز تخصصی فیبروز مریم حیدری می باشد. مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و آرایش دائم مریم حیدری یکی از مجهزترین مراکز رفع نواقص ابرو و ترمیم ابرو و هاشور ابرو در تهران می باشد.

 

و مدیریت آن سرکار خانم مریم حیدری عضو رسمی آکادمی فیبروز اروپا، تنها نماینده فشن بروز در شرق تهران و دارای مجوز رسمی از سازمان بهداشت و درمان ایران هستند.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو به عنوان یکی از بهترین روش های شبیه سازی موی ابرو به صورت کرکی مویی و ترمیم ابروهای کم پشت و آسیب دیده شناخته شده است. برای اجرای فیبروز ابرو روش های مختلفی وجود دارد.

 

که از جمله به میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو می توان اشاره نمود که البته این روش ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند. هاشور ابرو با روش میکروبلیدینگ حرفه ای که یکی از جدیدترین و طبیعی ترین متدهای روز دنیاست که توسط رنگدانه های ریز مولوکول استاندارد و با سوزن های استاندارد یکبار مصرف و کاملا استریل به صورت خراش هایی در لایه سطحی پوست انجام می شود.

 

در مرکز تخصصی فیبروز مریم حیدری ما از مرغوبترین و معتبرترین برندها کاملا اورگانیک و بدون سرب و تقویت کننده مو ابرو بوده برای میکروبلیدینگ ابرو و هاشور ابرو استفاده می نماییم.

 

آشنایی با مزایای میکروبلیدینگ ابرو

اولین مزیت میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای این است از قلمی بسیار ظریف استفاده می شود. خراش های آن بسیار سطحی می باشد. درحالیکه قلم مورد استفاده در دیگر متد ها بسیار ضخیم و غیر طبیعی است.


یکی دیگر از مزایای میکروبلیدینگ ابرو که باعث شده طرفدارن بسیاری را جذب نماید. این است که درنتیجه کار، زیبایی و ظرافت و طبیعی بودن کار مشهود است.

 


از دیگر مزایای میکروبلیدینگ ابرو این است که به دلیل تزریق جوهر در بافت ابتدایی و سطحی پوست، درد و التهاب و تورم کمتری ایجاد می شود اما در روش های دیگر به علت عمیق بودن این عمل، التهاب و درد و تورم شدیدی ایجاد می شود.

 

و همینطور به خاطر سطحی بودن تزریق رنگدانه ها باعث ریزش موی ابروهای نمی شود بلکه با تحریک سلول های آن قسمت باعث رویش مجدد موهای ابرو نیز می شود.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای در شرق تهران

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در هر سالنی متفاوت است. ممکن است یک میکروبلیدینگ کار مبتدی  قیمت خدمات فیبروز ابروی او پایین باشد تا بتواند تجربه کافی کسب نماید. اما یک تاتو کار دیگری مستر فیبروز ابرو باشد. طبیعتا هرچقدر مهارت یک میکروبلیدینگ کار در فیبروز ابرو بالاتر باشد قیمت خدمات او نیز بالاتر است.

میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای در شرق تهران در مرکز تخصصی فیبروز مریم حیدری

میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو زمانی معنا پیدا می‌کند که الگوی کمپانی فی با سوزن و رنگ فیبروز زده شود.از این رو بسیار مهم است که برای میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای از چه مواد و روشی استفاده می شود. و این کار توسط فردی حرفه ای  و متخصص باید انجام شود.

رعایت بهداشت

و استفاده از وسایل یکبار مصرف و استریل

و به کار بردن روشهای ایمن

از پارامتر های مهم در انتخاب مرکزی تخصصی برای اجرا میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای در شرق تهران می باشد .

 

ما در مرکز فیبروز و تاتو مریم حیدری به عنوان بهترین ترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو در شرق تهران آماده ارائه خدمات میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای و هاشور ابرو ریمو تاتو ابرو  برای شما عزیزان هستیم. افخار ما اینست که تا به امروز توانسته ایم بهترین و ویژه ترین خدمات را در این زمینه به مشتریان خود ارائه نماییم.

 

برای دریافت بهترین خدمات در زمینه میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای در شرق تهران با ما در مرکز تخصصی فیبروز ابرو مریم حیدری در تماس باشید.

https://maryamheydari.com

09100035061

 


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال مرکز مشاوره و خدمات مامایی مادرانه تایل چرمی فروشگاه فتو سنتر - انواع موکاپ و قاب عکس فتوشاپ ***/*** چوب آسیا وکیل و مشاور حقوقی متخصص در دعاوی حقوقی اینجا همه چی داره وبلاگ-پیران سون استاد هادی غلامی فلسفه ودین مهندسی‌پزشکی BME????